E-dziennik

Plan Lekcji

Pomoc Psychologiczna

 • 21
  sie
  2020

  Do Rodziców Pierwszoklasistów

  Szanowni Państwo – Rodzice Pierwszoklasistów,

  już niedługo, za kilkanaście dni, Wasze pociechy przekroczą próg swej pierwszej w życiu szkoły. To bardzo ważny moment w ich życiu i … Państwa, jako rodziców małych uczniów, też. Wiemy, że pytań, wątpliwości, obaw można mieć w takiej sytuacji bardzo wiele. Będziemy się starali podawać na stronie Szkoły jak najwięcej konkretnych informacji, które pomogą dobrze przygotować się na 1 września – początek nowego roku szkolnego, a tak naprawdę – początek nowego etapu życia Państwa dzieci.

  • Listy klas pierwszych będą dostępne na stronie SP 1 w poniedziałek (24 sierpnia 2020) około godziny 10.00.
  • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla Pierwszaków odbędzie się we wtorek – 1 września o godzinie 10.00 na boisku szkolnym. Apel będzie bardzo krótki, zachowamy wszelkie możliwe środki bezpieczeństwa (szczegóły podamy później).
  • Po apelu dzieci – Pierwszaki przejdą do budynku Szkoły na krótkie spotkanie ze „swoimi paniami”.
  • Każda z wychowawczyń przekaże Państwu konieczne informacje (procedury bezpieczeństwa, wyprawka, podręczniki itp.).
  • Zebrania dla Rodziców Pierwszoklasistów zaplanowane są, w w formie tradycyjnej, na: poniedziałek, wtorek, środę (7, 8, 9 września), godzina 17.00.

  Witamy w Jedynce – pierwszej i jedynej takiej szkole we Wrocławiu. Miło nam spotkać Państwa i przede wszystkim Wasze dzieci. Od tej pory to będą nasi uczniowie – Jedynkowicze…

Skip to content