• 14
    kwi
    2023

    „DbaMy o Ziemię i kreujeMy świat, w którym żyjeMy” – nowy konkurs dla wrocławskich „świetliczaków” z klas 1 – 3

    Z okazji zbliżającego się Dnia Ziemi świetlica naszej szkoły organizuje Międzyświetlicowy konkurs plastyczny o tematyce ekologicznej, zgodny z tegorocznym szkolnym hasłem pt.DbaMy o Ziemię i kreujeMy świat, w którym żyjeMy. Celem konkursu jest rozwijanie kreatywności artystycznej wśród dzieci oraz kształtowanie postaw proekologicznych. Informacje o konkursie zostały rozesłane do wrocławskich szkół już w marcu, na prace czekamy do 14 kwietnia, a ogłoszenie wyników już w Święto Ziemi tj. 21 kwietnia na stronie internetowej. Więcej informacji w załączonym regulaminie

    http://sp1.wroclaw.pl/wp-content/uploads/2023/04/Regulamin-Miedzyswietlicowego-konkursu-plastycznego-o-tematyce-ekologicznej-pt.-DbaMy-o-Ziemie-i-kreujeMy-swiat-w-ktorym-zyjeMy.pdf

Skip to content