E-dziennik

Plan Lekcji

Pomoc Psychologiczna

  • 04
    kw.
    2023

    Bierzemy udział w konkursie wiedzy o prawie „Liga sprawiedliwości”

    Nasza szkoła bierze udział w IV edycji ogólnopolskiego konkursu z wiedzy o prawie „Liga Sprawiedliwości”. W rywalizacji uczestniczą dwie drużyny z kl. 8a („Społeczniaki”) i 8f („Mocarne Melony”), które na każdym etapie konkursu muszą przedstawić rozwiązania zadań. W każdy poniedziałek ogłaszane jest nowe zadanie, które uczestnicy muszą przesłać organizatorom najpóźniej do czwartku. Trzeba zaznaczyć, że zadania realizowane są w jednej z trzech form: literackiej, plastycznej i multimedialnej (to organizatorzy konkursu określają formę poszczególnych zadań!), a oceniane są nie tylko pod względem merytorycznym, ale również punktowany jest pomysł. Łatwy to konkurs nie jest, ale nasi uczniowie baaardzo się starają – wyniki konkursu na bieżąco można śledzić na stronie www.ligasprawiedliwosci.pl

Skip to content