E-dziennik

Plan Lekcji

Pomoc Psychologiczna

 • 30
  paź
  2020

  Biblioteka szkolna

  W obecnej sytuacji nauczania zdalnego Biblioteka szkolna działa, jest otwarta każdego dnia. Poniżej podano najważniejsze informacje i zasady.
  W każdy wtorek biblioteka jest czynna od 12.00 do 18.00, uczniowie w tym dniu mogą samodzielnie przyjść do biblioteki (zgodnie z obecnymi zasadami mogą wychodzić po 16.00)
  W pozostałe dni biblioteka jest czynna od 8.00 do 14.00.
  Uczniowie otrzymali przez dziennik Vulcan szczegóły dotyczące zwrotów, wypożyczeń oraz prolongaty terminu zwrotu wypożyczonych książek. Potrzebne książki można zamawiać przez dziennik Vulcan. Zamówioną książkę można odebrać w bibliotece (w godzinach pracy biblioteki) lub u Pań na portierni, podając imię i nazwisko dziecka, tytuł książki oraz potwierdzając podpisem odbiór książki. Za pomocą Vulcana można również prosić o przedłużenie wypożyczeń.
  Możliwe są także zwroty wypożyczonych książek: książkę można oddać bezpośrednio do biblioteki lub (poza godzinami pracy bibliotekarzy) na stolik, który znajduje się na korytarzy przy wejściu do biblioteki.
  WAŻNE: przy zwrocie na stolik koniecznie jest wpisanie się na „Kartę zwrotów”, uzupełniając imię, nazwisko ucznia, klasę, ilość zwracanych egzemplarzy oraz numery inwentarzowe zwracanych książek.

  Na Teamsach działa zespół: Biblioteka SP 1 zaprasza. To świetne miejsce na kontaktowanie się z Biblioteką!

Skip to content