E-dziennik

Plan Lekcji

O Szkole

  • 07
    gru
    2020

    Biblioteka SP1 zaprasza;-) na swój kanał na platformie TEAMS

    Pada, pada śnieg… Niestety właściwszy byłby czas przeszły, ale… Zimowe impresje nadesłane w czwartek przez dzieci na kanał „Biblioteka SP1 zaprasza;-)” (platforma Teams)”. Na kanale możecie zobaczyć ciekawe filmy, zagrać w anagramy, rozwiązywać zagadki logiczne, wziąć udział w „Szkolnym omnibusie”, poznać nowości naszej biblioteki, zaproponować całej rodzinie zabawy na słońce i deszcz, poznać przepyszne przepisy, odwiedzić muzea w Polsce i na świecie, posłuchać książek czytanych przez wybitnych aktorów. Można też sprawdzić swoją znajomość lektur, zagrać w sudoku i zapałki, poznać ciekawostki o lesie, posłuchać śpiewu ptaków. A przede wszystkim można miło spędzić czas z przemiłymi osobami tworzącymi zespół „Biblioteka SP1 zaprasza;-)”. Zapraszamy, wystarczy dołączyć do zespołu poprzez kod podany w wiadomościach wysłanych przez Vulcan.

Skip to content