E-dziennik

Plan Lekcji

Pomoc Psychologiczna

Tu znajdują się ostateczne wyniki Minimundialu 2022 (plik do pobrania):
http://sp1.wroclaw.pl/wp-content/uploads/2022/06/Mini-Mundial-2022-ostateczna2.xlsx

Tu znajdują się wyniki losowania – jeśli chcesz wiedzieć kim i z kim zagrasz w 5. Minimundialu, zajrzyj koniecznie (plik do pobrania):
http://sp1.wroclaw.pl/wp-content/uploads/2022/05/Mini-Mundial-2022-wersja-po-losowaniu.pdf

To już 5. edycja wielkiego szkolnego turnieju mini piłki nożnej. Była Liga Mistrzów, było Euro… W tym roku czas na MUNDIAL 2022, tym bardziej, że polska reprezentacja zakwalifikowała się do turnieju w Katarze. W sobotę 4 czerwca zmierzą się ze sobą na czterech małych boiskach (2 na zielonym, 2 na czerwonym) 32 zespoły – reprezentacje klas jako „narodowe drużyny” (m.in.: Polska, Anglia, Brazylia…). Losowanie nazw zespołów (grupy są już rozlosowane…) odbędzie się w auli szkolnej (23 lub 27 maja). Mecze będą prowadzić profesjonalni sędziowie.

Czekamy na karty zgłoszeń. Nie czekajcie na ostatnią chwilę! Każda występująca klasowa drużyna (która zostanie do końca turnieju, do uroczystej dekoracji) otrzyma dyplomy i…naprawdę wartościową NAGRODĘ niespodziankę!

Powspominajmy imprezę sprzed trzech lat… http://sp1.wroclaw.pl/news/juz-niedlugo-iii-festyn-rodzinny-i-mini-liga-mistrzow/
http://sp1.wroclaw.pl/news/po-iv-mini-lidze-mistrzow-i-iii-pikniku-rodzinnym/
Teraz może być jeszcze piękniej. Czekają prawdziwie sportowe emocje! Obok turnieju piłkarskiego będzie się dużo działo – Piknik Rodzinny rozkręcają klasy – uczniowie, ich rodzice, wychowawcy. Na ich kreatywność można liczyć, atrakcji na pewno nie zabraknie.

Zapraszamy! 4 czerwca 2022!
Tutaj znajdziesz kartę zgłoszenia drużyny i Regulamin Mini Mundialu 2022 w Szkole Podstawowej nr 1 we Wrocławiu (do pobrania):

http://sp1.wroclaw.pl/wp-content/uploads/2022/05/2022_02_Mini_Mundial_SP1_Karta-Zgloszenia-Druzyny-i-regulamin.docx

Skip to content