Nasza Szkoła za zgodą organu prowadzącego tworzy w roku szkolnym 2024/2025 od klasy czwartej oddział sportowy o profilu piłka ręczna dla dziewcząt i chłopców.

Szkoła Podstawowa nr 1 ma wspaniałe tradycje związane z piłką ręczną. Zawsze była to nasza wiodąca dyscyplina sportowa. Wspaniałe wyniki osiągają nasi uczniowie również teraz: 25.04.2024 drużyna naszych chłopców zdobyła w Legnicy drugie miejsce w wojewódzkich rozgrywkach, ponosząc porażkę tylko z zawodnikami ze szkoły sportowej. To wspaniały sukces!

Klasa czwarta sportowa umożliwi systematyczny trening dziewczętom i chłopcom, nie tylko ukierunkowany na piłkę ręczną, ale również ogólnorozwojowy. Łączenie sportu i nauki może być świetnym sposobem na zagospodarowanie nadmiaru energii,  na budowanie siły i zdrowego stylu życia młodych ludzi, uczenie współpracy w zespole i  odpowiedzialności za siebie nawzajem. Uczniowie z klasy sportowej będą mieli możliwość reprezentowania szkoły na turniejach i zawodach. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Regulamin rekrutacji do klasy czwartej sportowej z piłką ręczną

Deklaracja udziału w testach sprawnościowych

Podanie o przyjęcie do klasy czwartej sportowej z piłką ręczną

Terminarz rekrutacji

Skip to content