E-dziennik

Plan Lekcji

Pomoc Psychologiczna

Sukcesy Pozaszkolne

 • 10
  sty
  2022

  Sukces Leona – wspaniałego judoki

  Z radością informujemy, że  w sobotę 08.01.22 uczeń klasy 2c Leon Kopecki wywalczył 2 miejsce w X Międzynarodowym Turnieju Judo w Bielsku-Białej. To wspaniałe osiągnięcie, gratulujemy!

  Czytaj więcej
 • 04
  lis
  2019

  Tamara mistrzynią świata w tańcu sportowym!

  Mistrzostwa Świata w Tańcu Artystycznym federacji WADF odbyły się od 11 do 13 października. ! dwóch halach rywalizowało prawie 3,2 tys. osób z 19 państw. Tancerze rywalizowali w kategoriach: jazz, modern, hip hop, dance, disco, artistic dance show i masters. Tamara Włodarz (klasa 5c) - reprezentująca zespół 3Dance - wywalczyła złoty medal w konkurencji Urban…

  Czytaj więcej
 • 23
  wrz
  2019

  Po prostu Mistrz!

  Z wielką przyjemnością informujemy, że uczeń klasy 8e - Sebastian Patyk - zajął I miejsce w międzynarodowych zawodach World Cup w ju-jitsu. Gratulujemy serdecznie! Bijemy brawa!

  Czytaj więcej
 • 10
  lip
  2019

  Przyszłość polskiej piłki nożnej kobiet uczy się w Jedynce

  Julia Guzek (6c) wraz ze swoim zespołem - Ślęzą Wrocław - zdobyła III miejsce i brązowy medal w Mistrzostwach Polski w Piłce Nożnej Młodziczek. W turnieju finałowym zdobyła dwie decydujące bramki i tym samym przyczyniła się do pierwszego historycznego medalu jej zespołu na najwyższym poziomie rozgrywek krajowych. Brawo! Brawo! Brawo! Bardzo się cieszymy, gratulujemy i…

  Czytaj więcej
 • 10
  cze
  2019

  Karol mistrzem Polski!

  W sobotę 08. 06. 2019 odbyły się mistrzostwa Polski w karate w konkurencji kata, gdzie Karol Sobczak z 6b zdobył pierwsze miejsce w kategorii 12-14 lat i tym samym stał się mistrzem Polski . To wielki sukces, gratulujemy! Poniżej są linki, gdzie można obejrzeć konkurencję, w której Karol startował oraz moment wręczenia pucharu https://drive.google.com/file/d/1-4fVrghEDA9xZcC1TjTWY9daA8qXpMIg/view?usp=sharing https://drive.google.com/file/d/1-1ACO1NVo6RyQomqLYdffYSR2a5q74Ma/view?usp=sharing

  Czytaj więcej
 • 08
  kw.
  2019

  Narciarski Mistrz Polski

  Maks Faust z klasy 8b został Mistrzem Polski w XIII Mistrzostwach Polski Demonstratorów Polskiego Związku Narciarskiego. Zawody odbyły się 31 marca 2019. Gratulujemy!

  Czytaj więcej
 • 15
  maj
  2018

  Tancerka lekka i zwiewna…

  Ania Mykuliak chodzi do klasy 3e i jest uczennicą Szkoły Baletowej Capitol. Podczas IV Międzynarodowych Konfrontacji Baletowych w Kołobrzegu zajęła I miejsce tańcząc w małym zespole "Taniec małych balerinek" oraz I miejsce za "Walc" w wykonaniu dużego zespołu tanecznego. To ogromne sukcesy! Aniu, gratulujemy!!

  Czytaj więcej
 • 10
  kw.
  2018

  Kto tak pięknie gra?

  Z radością informujemy, że Olgierd Smoderek, uczeń klasy 6b w naszej szkole oraz uczeń Szkoły Muzycznej I stopnia im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu, zajął II miejsce w Szkolnym Konkursie Sekcji Smyczkowej i Gitary organizowanym przez szkołę muzyczną. Gratulujemy!

  Czytaj więcej
 • 28
  lut
  2018

  Sebastian – MISTRZ!

  Sebastain Patyk - uczeń klasy 6e zajął I miejsce w VIII Mistrzostwach Polski No Gi Jiu Jitsu 2018 w kategorii junior młodszy (waga do 46 kg). Gratulujemy serdecznie sportowego sukcesu! Mamy Mistrza Polski w naszej Szkole!

  Czytaj więcej
 • 03
  sty
  2018

  Baletnica jest wśród nas!

  Jeszcze w grudniu zespół Capitol Szkoła Baletowa wziął udział w V Ogólnopolskim Konkursie Sztuki Baletowej. Miło nam, że możemy pogratulować Annie Marii Mykuliak z 3e, która tańczy w zespole, zajęcia 1. miejsca w tak prestiżowym konkursie! Aniu tańcz nadal, tańcz pięknie!

  Czytaj więcej
Skip to content