E-dziennik

Plan Lekcji

Pomoc Psychologiczna

Sukcesy Naukowe

 • 10
  gru
  2021

  Nasze cztery olimpijki

  Cztery uczennice z naszej Jedynki zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych. Jaśmina Łyszkiewicz (7c), Maja Kołkowska (8d), Karolina Sadecka (8d), Urszula Wojciechowska (8a) na początku stycznia 2022 powalczą o awans do finału ogólnopolskiego... Już gratulujemy (brawo! brawo! brawo!) i trzymamy kciuki!

  Czytaj więcej
 • 02
  lis
  2021

  Ścisłe zDolne Ślązaki – kwalifikacje

  Kolejni nasi uczniowie zakwalifikowali się do etapu powiatowego zDolnego Ślązaka: matematyka: Mariia Kulyk (6c), Marta Walczyk (8c), Bartosz Madej (7b); chemia: Bartosz Madej (7b); geografia: Michalina Wysocka (6b), Filip Wójcik (8f), Jakub Ziemba (8d), Jakub Walczak (8d). Bardzo jesteśmy dumni! Brawo! Do kolejnego etapu pozostało kilkanaście dni... Kochani, powodzenia!

  Czytaj więcej
 • 21
  maj
  2021

  Moja ulubiona postać z bajki wita wiosnę we Wrocławiu

  Uczniowie klasy 1b wzięli udział w konkursie organizowanym przez Wydział Promocji Miasta i Turystyki pt. „Moja ulubiona postać z bajki wita wiosnę we Wrocławiu”. Na konkurs wpłynęło ponad 120 prac. Zosia Szymczak zajęła w konkursie 3 miejsce, zaś Fabian Kołtowski uzyskał miejsce 4. W dniach 28.05 – 11.06 będzie można obejrzeć wszystkie prace konkursowe na…

  Czytaj więcej
 • 28
  kw.
  2021

  Co wynika z Alfika ?

  Uczniowie klas młodszych wzięli w lutym udział w Alfiku Matematycznym, było to możliwe  dzięki temu, że jeszcze uczyli się stacjonarnie... I osiągnęli wspaniałe sukcesy: Fabian Kołtowski z 1b wywalczył nagrodę pieniężną! Bardzo dobry wynik i związany z tym specjalny dyplom uzyskali Antek Lange z 2b i Jędrzej Kołodziejczyk z 3c. A Marysia Kwiatkowska z 2a…

  Czytaj więcej
 • 31
  mar
  2021

  Wyróżnienie Milenki w konkursie plastycznym

  Z radością informujemy, że nasza uczennica Milena Pawłowska z klasy 1b zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym dla szkół i przedszkoli Niebieska wstążka anioła dla ziemi wpisanym w projekt ekologiczny ,,Niebieska wstążka dla drzew we Wrocławiu" w ramach akcji Cały Wrocław czyta. Pod opieką wychowawcy świetlicy Milenka ulepiła pięknego anioła trzymającego żółwia - przedstawiciela świata zagrożonej…

  Czytaj więcej
 • 22
  mar
  2021

  Weronika i Hania – nasze dwie laureatki!

  Pięknie zaczyna się wiosna 2021 roku dla naszych uczennic! Weronika Klepacz (4b!!!) została laureatką zDolnego Ślązaka z języka niemieckiego. Organizatorzy i Komisja nie mogła wyjść z podziwu... (Czwartoklasistka?!). Hanna Kędzierska (8b) została laureatką zDolnego Ślązaka z języka angielskiego. Cudowne osiągnięcia! Dziewczyny, jesteśmy dumni z Was! Gratulujemy serdecznie!

  Czytaj więcej
 • 21
  sty
  2021

  Siódmoklasista – polonista

  Igor Zawidzki - uczeń klasy 7e - zakwalifikował się do części ustnej etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego  (dla uczniów szkół podstawowych). Brawo! Znalazł się wśród dwudziestu najlepszych w województwie znawców literatury i języka. Stąd krok do etapu ogólnopolskiego... Trzymamy kciuki.

  Czytaj więcej
 • 08
  gru
  2020

  Matematyczne kwalifikacje

  Do drugiego - rejonowego (województwo dolnośląskie i opolskie) etapu Olimpiady Matematycznej Juniorów zakwalifikowały się dwie nasze uczennice: Hanna Kędzierska z 8b i Mariia Kulyk z 5c! Bardzo serdecznie gratulujemy! Zawody już za miesiąc (16 stycznia 2021)... Dziewczyny, trzymamy kciuki!

  Czytaj więcej
 • 07
  gru
  2020

  Polonistyczny sukces na…Mikołaja

  Wczoraj - w niedzielę 6 grudnia - otrzymaliśmy świetną wiadomość! Czworo naszych uczniów: Amelia Jaszczuk (7f), Igor Zawidzki (7e - 30 punktów - maksymalny wynik - jedyny w województwie!), Wojciech Konieczny (8b), Michał Malicki (8c) zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Wielkiego sukcesu gratulujemy serdecznie. 9 stycznia 2021 kolejny etap zmagań,…

  Czytaj więcej
 • 04
  lis
  2020

  Kolejne kwalifikacje do zDolnego Ślązaka

  Mamy kolejnych uczestników etapu powiatowego zDolnego Ślązaka! Z biologii awansowały: Katarzyna Janiczek i Zuzanna Świątek (obie z klasy 8c), z geografii Jakub Ziemba (7d). Gratulujemy serdecznie, czekamy na decyzję, w jaki sposób odbywać się będą eliminacje powiatowe do etapu wojewódzkiego. Trzymamy kciuki za wszystkich naszych zDolnych Ślązaków.

  Czytaj więcej
Skip to content