Informacje o szkołach ponadpodstawowych

Szkoły kształcące w zawodach – informacja Dolnośląskiego Kuratorium Oświaty

Kuratorium Oświaty we Wrocławiu przygotowało stronę internetową prezentującą ofertę szkół kształcących w zawodach na rok szkolny 2020/2021. Ma ona formę wyszukiwarki, która umożliwi szybki dostęp do informacji i materiałów promujących szkołę kształcącą w wybranych zawodach.

https://zawody.kuratorium.wroclaw.pl/

Technikum Żeglugi Śródlądowej we Wrocławiu

Technikum Żeglugi Śródlądowej we Wrocławiu zaprasza do zapoznania się z ofertą szkoły na stronie www.tzs.edu.pl

Liceum Ogólnokształcące nr 1

Liceum Ogólnokształcące Nr 1 we Wrocławiu im. Danuty  Siedzikówny  „Inki” przy ulicy Ks. J. Poniatowskiego 9 zaprasza do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły  na rok szkolny 2020/2021 :

https://www.lo1.wroc.pl/

szkolny facebook

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogólnokształcących

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogólnokształcących we Wrocławiu, ul. Drukarska 50, zachęca do zapoznania się z ofertą szkoły:
http://www.drukarska.net/
https://www.facebook.com/pg/Zesp%C3%B3%C5%82-Szk%C3%B3%C5%82-Ekonomiczno-Og%C3%B3lnokszta%C5%82c%C4%85cych-we-Wroc%C5%82awiu-316702815120573/videos/?ref=page_internal


Technikum nr 15

Na stronie https://t15.wroclaw.pl/dla-kandydatow/ można zobaczyć filmy o zawodach nauczanych w naszym technikum. W najbliższym czasie na FB odbędzie się wydarzenie w formie Q&A, gdzie uczniowie szkół podstawowych uzyskają odpowiedzi na nurtujące ich pytania związane z zawodami, rekrutacją czy atmosferą w szkole. Zapraszamy.

Lotnicze Zakłady Naukowe

Lotnicze Zakłady Naukowe we Wrocławiu zapraszają do zapoznania się z ofertą szkoły:

Liceum Ogólnokształcące nr XII

Liceum Ogólnokształcącego Nr XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu zaprasza uczniów klas ósmych do zapoznania się z ofertą liceum.
https://lo12.wroc.pl/dla-kandydata/

Wojskowe Ogólnokształcące Liceum Informatyczne (WOLI)

W roku szkolnym 2020/2021 w Wojskowym Ogólnokształcącym Liceum Informatycznym (WOLI) w Warszawie rozpocznie naukę kolejnych 50 uczniów w klasach pierwszych. Kandydatami do Liceum mogą być absolwenci 8-letnich szkół podstawowych, którzy wykazują predyspozycje z obszaru przedmiotów ścisłych. Bliższe informacje w załączniku.

Liceum Ogólnokształcącego nr VIII we Wrocławiu

W tym roku dni otwarte naszej szkoły odbędą się online. Dla  kandydatek i kandydatów oraz Ich rodziców przygotowaliśmy Tydzień z Ósemką. W dniach 18 – 22 maja na naszym Facebooku  www.facebook.com/pg/lo8Wroclaw  i naszej stronie internetowej  www.facebook.com/pg/lo8Wroclaw będą pojawiać się różne informacje o naszej szkole adresowane do ósmoklasistów.


Technikum Nr 10 w Elektronicznych Zakładach Naukowych

W imieniu Pani Doroty Wilińskiej – Dyrektora Technikum Nr 10 w Elektronicznych Zakładach Naukowych, przekazujemy zaproszenie na wirtualne dni otwarte EZN, które odbędą się w dniach 14 – 16.05.2020 w formie połączenia on – line na szkolnym FB.

http://sp1.wroclaw.pl/wp-admin/post.php?post=4987&action=edit

Zespół Szkół nr 8 czyli Liceum Ogólnokształcące nr XVI i Technikum nr 19

Zespół Szkół nr 8, w którego skład wchodzą Liceum Ogólnokształcące nr XVI (Liceum Kreatywności) i Technikum nr 19 (kształcące w kierunku technik informatyk), mieszczący się przy ulicy Reja 3, zaprasza do udziału w wirtualnym wydarzeniu „Poznajmy się!”. Przedstawiamy tam nasza ofertę edukacyjną, opowiadamy o życiu codziennym w ZS8, opisujemy, co nas wyróżnia i czyni wyjątkową szkołą. Zapraszamy! 🙂

https://liblink.pl/DihGW3YpvA

Skip to content