E-dziennik

Kalendarz

Plan lekcji

Wieści z klas

 • 13
  Lis
  2019

  6a w Go Jump

  W środę 6 XI klasa 6a była na zajęciach sportowych w Go Jump . Uczniowie przez godzinę skakali na trampolinach świetnie się przy tym bawiąc.

  Czytaj więcej
 • 13
  Lis
  2019

  6a w Muzeum Człowieka

  5 XI klasa 6a była na warsztatach antropologicznych. Uczniowie dowiedzieli się jak rozpoznać płeć na podstawie czaszki . Zajęcia były bardzo ciekawe. Klasa już umówiła się na warsztaty o szkielecie człowieka.  

  Czytaj więcej
 • 31
  Paź
  2019

  5d i 5f na…wykopkach

  22 października 2019 dwie klasy piąte: 5d i 5f były w Karnicach ( okolice  Żmigrodu ) w gospodarstwie rolnym na warsztatach. Uczniowi brali udział w zajęciach z kiszenia buraków, robili sałatki do słoików,  dowiedzieli się  cennych informacji  bardzo przydatnych do robienia przetworów w domu. Potem  uczniowie mieli niebywałą przyjemność brać udział w wykopkach ziemniaków, które…

  Czytaj więcej
 • 31
  Paź
  2019

  5A w PSZOKu

  W dniu 22.10.2019 roku uczniowie klasy 5 a S P 1 pod opieką pani Teresy Palińskiej uczestniczyli w wycieczce do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Kazimierza Michalczyka 23 we Wrocławiu. Uczniowie dowiedzieli się, jaką drogę pokonują odpady takie jak: przeterminowane leki, baterie i zużyte świetlówki, zużyty sprzęt elektryczny oraz elektroniczny, zużyte opony, odpady…

  Czytaj więcej
 • 29
  Paź
  2019

  Zamek Książ na nowo odkryty

  We wtorek 22 października 2019 r. uczniowie klas 5c, 5e i 6b wyruszyli na podbój Zamku Książ, podczas którego poznali niezwykłą historię tego magicznego miejsca. Dzieci miały okazję zwiedzić imponujące wnętrza zamku oraz pospacerować wśród egzotycznych roślin w wałbrzyskiej Palmiarni. W drodze powrotnej wstąpiliśmy do ExploraParku, gdzie odbyła się lekcja pt. „Matematyka w przyrodzie”. Uczniowie…

  Czytaj więcej