cze

Sukcesy sportowe!

31 maja 2011 odbyły się Mistrzostwa Wrocławia w lekkiej atletyce. Uczniowie naszej Szkoły spisali się w nich doskonale! Wicemistrzynią Wrocławia została Oliwia Gerlach z klasy VI a w skoku w dal (wynik – 4,67m)! Brązowe medale zdobyli: Jan Zalewski z V b w skoku w dal (wynik – 4,99m), oraz sztafeta dziewcząt 4×100 w składzie: Laura Tobiasz, Agata Strzeszyńska, Monika Woźniak, Izabela Ciapa i sztafeta chłopców 4×100 w składzie Jan Zalewski, Bartek Jamkowy, Mateusz Szul, Łukasz Hawro. IV miejsce w rzucie piłeczka palantowa zajął Bartek Jamkowy. Wszyscy ci uczniowie będą reprezentować Jedynkę w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Zgorzelcu 9 czerwca. Gratulujemy wspaniałych osiągnięć i życzymy kolejnych sukcesów!