Świetne wyniki Kangura Matematycznego!

Z radością zapoznaliśmy się z wynikami ogólnopolskiego konkursu „Kangur Matematyczny 2017”. Wśród naszych uczniów Bartosz Madej z 2b uzyskał 11 miejsce na Dolnym Śląsku, co jest bardzo dobrym wynikiem. Brawo, Bartku! Aż 23 uczniów uzyskało wyróżnienia! Są to: z klas drugich – Szymon Czyż, z klas trzecich – Jędrzej Pastwa, Marta Walczyk, Łukasz Maryniaczyk, Karolina Sadecka, Collin Amatta, Nikodem Kudowicz, Urszula Wojciechowska, Pola Miączyńska i Feliks Jokiel; z klas czwartych – Hanna Kędzierska i Oliwer Majewski; z klas piątych – Jan Wawrzyniak, Patrycja Pietrzak, Mikołaj Stępień, Emilia Królikowska, Marek Machaj, Magdalenia Kotas; z klas szóstych – Maciej Durkalec, Kamil Łęcki, Jakub Białach, Wojciech Staruch i Kamil Borowski. Serdecznie Wam gratulujemy!