W maju odbyła się kolejna edycja konkursu ekologiczno – plastycznego dla klas 1-3. W tym roku temat pracy wykonanej z materiałów z recyklingu to „Piękno ukryte w kwiatach”. Swoje umiejętności artystyczne zaprezentowało aż 57 uczestników (dwudziestu siedmiu uczniów klas 1, dwudziestu jeden przedstawicieli klas 2 oraz dziewięciu uczniów klas 3). Jury doceniło zaangażowanie, wysiłek, pomysłowość i twórcze podejście wszystkich młodych artystów, nagradzając ich dyplomami oraz upominkami zafundowanymi przez szkolną Radę Rodziców. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy!
Wszelkie zdjęcia zamieszczane na stronie są własnością Szkoły Podstawowej nr1 we Wrocławiu. Ich kopiowanie i wykorzystywanie bez zgody dyrekcji SP1 oraz rodziców dzieci znajdujących się na zdjęciach jest zabronione.