• 22
    maj
    2026

    Piękne kwiaty z recyklingu!

    W maju odbyła się kolejna edycja konkursu ekologiczno – plastycznego dla klas 1-3. W tym roku temat pracy wykonanej z materiałów z recyklingu to „Piękno ukryte w kwiatach”. Swoje umiejętności artystyczne zaprezentowało aż 57 uczestników (dwudziestu siedmiu uczniów klas 1, dwudziestu jeden przedstawicieli klas 2 oraz dziewięciu uczniów klas 3). Jury doceniło zaangażowanie, wysiłek, pomysłowość i twórcze podejście wszystkich młodych artystów, nagradzając ich dyplomami oraz upominkami zafundowanymi przez szkolną Radę Rodziców. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy!

Skip to content