W poniedziałek – język polski, we wtorek – matematyka, w środę – język obcy…
Od 11 do 13 maja w całej Polsce ósmoklasiści piszą swój pierwszy poważny egzamin w życiu, egzaminy właściwie.
Rozumiemy stres, zdenerwowanie, ale wierzymy w WAS – naszych Ósmoklasistów, w WASZE przygotowanie, wiedzę i umiejętności. Dacie radę! Napiszcie tak dobrze, jak się da, żebyście sami z siebie byli zadowoleni!
POWODZENIA!