E-dziennik

Kalendarz

Plan lekcji

Dyrekcja szkoły

  • Anna Piekara – dyrektor
  • Alina Świątkowska – wicedyrektor
  • Jacek Kulesza – wicedyrektor

Nauczyciele

Edukacja wczesnoszkolna

  • Joanna Błaszczyk
  • Beata Gurtatowska
  • Joanna Hadryś
  • Beata Makarewicz
  • Marta Musiał
  • Iwona Trojanowska
  • Monika Waszkiewicz
  • Dorota Zilbert

Język polski

  • Paulina Baniewska
  • Katarzyna Ciółko
  • Karolina Chroboczek
  • Danuta Giebel
  • Karolina Korzeniowska-Romanowska
  • Grażyna Kulesza
  • Jacek Kulesza
  • Paulina Łopatka-Koneczny
  • Krystyna Marut
  • Dorota Żbikowska

Matematyka

  • Angelika Bernagiewicz
  • Urszula Karbowska
  • Joanna Oleksy
  • Teresa Palińska
  • Joanna Pawłowska
  • Alina Świątkowska

Język niemiecki

  • Dorota Jacimczak
  • llona Kaczmarek
  • Izabela Kostępska
  • Katarzyna Lenczuk-Rybka
  • Anna Piekara

Język angielski

  • Małgorzata Chodyka
  • Anna Klugiewicz
  • Grzegorz Matwiszyn
  • Joanna Musielak
  • Katarzyna Zwierzyńska-Paluszek
  • Elżbieta Zwonik

Geografia, przyroda,

  • Katarzyna Czerwonka
  • Beata Wira

Fizyka

  • Grzegorz Mikłaszewicz

Chemia, biologia, przyroda

  • Beata Obarska
  • Barbara Platis
  • Joanna Zych

Historia

  • Dorota Olejniczak
  • Renata Kołodziejczyk
  • Katarzyna Kopeć

Wiedza o społeczeństwie – WoS

  • Dorota Olejniczak
  • Grzegorz Matwiszyn

Plastyka

  • Ewelina Łozińska

Muzyka

  • Sławomir Standio

Zajęcia komputerowe, informatyka

  • Grzegorz Matwiszyn
  • Magdalena Kolk-Paruzel 
  • Marek Słomka

Zajęcia techniczne, technika

  • Marek Słomka

Wychowanie fizyczne

  • Mariusz Bednarek 
  • Andrzej Dudkowski
  • Beata Ilczuk
  • Wojciech Langner
  • Emila Marut
  • Ewa Mikulska-Banach
  • Bartosz Steuer

Gimnastyka korekcyjna

  • Dorota Langner
  • Ewa Mikulska-Banach

Religia

  • Jowita Kloczkowska
  • s.Longina Majtka
  • Beata Matras
  • Bartosz Steuer

Świetlica

  • Elżbieta Dudziak
  • Krystyna Fajfruk – kierownik świetlicy
  • Anna Juryta
  • Barbara Kiezik
  • Marta Michalak
  • Monika Mielec
  • Renata Pawłowska
  • Iwona Pełka
  • Anna Pupka
  • Katarzyna Sarnatowicz-Stawicka

Biblioteka

  • Małgorzata Buska
  • Barbara Wołek

Pedagog, psycholog, logopeda

  • Beata Samorek
  • Lorentina Gierz
  • Beata Maksymowicz

Pracownicy administracyjni

Sekretarz szkoły

  • Anna Bętkowska

Kierownik gospodarczy

  • Wanda Pazera

Główna księgowa

  • Renata Hejda

Specjalista do spraw kadr

  • Urszula Kościelny

Specjalista do spraw płac

  • Krystyna Banaś

Specjalista do spraw BHP

  • Damian Buczkowski

Woźne

  • Jolanta Brąszkiewicz
  • Halina Burek

Szatnia

  • Danuta Wotus

Konserwator

  • Czesław Sodkiewicz

Intendent

  • Elżbieta Sobotka

Pracownice kuchni

  • Marta Barczak
  • Beata Krasowska-Fitas
  • Irena Kubiaczyk
  • Lidia Kuboń – szef kuchni
  • Ilona Markowska

Dozorca dzienny

  • Roman Sodkiewicz

Panie sprzątające

  • Elżbieta Bogucka
  • Małgorzata Czerwińska
  • Krystyna Czyż
  • Beata Gamska
  • Elżbieta Hadała
  • Regina Hudzik
  • Krystyna Idczak
  • Jadwiga Kubaja
  • Grażyna Mośko
  • Ewa Niezgoda
  • Małgorzata Żemojtel