E-dziennik

Kalendarz

Plan lekcji


Zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów klas 4 – 8

Rodzaj zajęć Prowadzący Kiedy i gdzie?
Koło młodego polonisty (przygotowanie do konkursów kl. 5e i 6c)  K.Chroboczek piątek 6. lekcja, s.39
Przygotowanie do konkursów polonistycznych  D.Żbikowska piątek „0.”lekcja, s.30
Przygotowanie do konkursów polonistycznych  J.Kulesza wtorek „0.”lekcja, s.1
Koło polonistyczne 7b  G.Kulesza wtorek „0.”lekcja, s.31
Koło matematyczne klas IV  J. Oleksy wtorek 7. lekcja, s. 40
Kreatywna matematyka dla klas V A.Bernagiewicz poniedz. „0.”lekcja, s.40  
Koło matematyczne klas VI J. Pawłowska wtorek 7. lekcja, s.39
Olimpijskie koło matematyczne kl. VII A. Świątkowska środa 8.lekcja, s .16
Koło regionalne kl. IV – VIII „Wrocław miejscem spotkań” R. Kołodziejczyk środa 7. lekcja, s.43
Koło historyczne dla klas V  K. Kopeć wtorek „0.”lekcja, s. 43
Koło historyczne dla klasy VIa K. Kopeć środa 1. lekcja, s. 43
Przygotowanie do konkursów historycznych R. Kołodziejczyk środa. 8. lekcja, s. 43
Z legendą przez Polskę – klasy IV i V D. Olejniczak środa 7. lekcja, s.55
Koło geografa B. Wira środa „0.”.lekcja, s. 42
Koło geografa kl. VII i VIII K. Czerwonka czwartek „0.” lekcja, s.42
Koło chemiczne B.Platis czwartek 13.45 – 14.45, s.45
Koło biologiczne kl. VIII J.Zych poniedz. 8a, 8b, „0.” lekcja,– co 2 tyg., s. 49
czwartek 8c, 8e,  „0.” lekcja,– co 2 tyg., s. 45
„Muzyczna mapa Wielkiej Brytanii” – nauka jęz. angielskiego poprzez muzykę J. Musielak czwartek 7.lekcja,s.9
Drama Club K. Zwierzyńska
– Paluszek,
 M.Chodyka
poniedz. 7.lekcja, s.1
Język niemiecki dla 5b D. Jachimczak czwartek 6.lekcja, s.50
Podstawy gry na gitarze S. Standio piątek 7. lekcja s.55
Koło plastyczne klas 4 – 7
„Tęczowe inspiracje”
E. Łozińska poniedziałek 14.30-15.55, s.55
Programowanie w języku C++ – kl. V – VIII J. Kolk-Paruzel środa 8.lekcja, s. 57
Piłka ręczna dla chłopców klasy IV M. Bednarek wtorek 15.30 – 17
mała sala gimnastyczna
Gry zespołowe chłopców
klas VII i VIII
E. Marut czwartek 14.40 – 16.10,
duża sala gimnastyczna
Piłka ręczna dla chłopców klasy V A. Dudkowski poniedziałek 15.30 – 17.00,
i piątek 14.40 – 16.10
duża sala gimnastyczna
Piłka ręczna dla chłopców klas VI M. Bednarek środa 15.30 – 17
duża sala gimnastyczna
Koszykówka dla dziewcząt kl. IV – VI B.Steuer czwartek 14.40 – 15.25,
mała sala gimnastyczna
Gry zespołowe dziewcząt klas VII – VIII B. Ilczuk wtorek 15.30 – 17.00,
duża sala gimnastyczna
Piłka siatkowa dla dziewcząt klas IV – VI W. Langner poniedz. 15.30–17,
środa 15.30–17.00
mała sala gimnastyczna
Koło rowerowe z przygotowaniem do egzaminu na kartę rowerową B. Steuer poniedziałek 14.40 – 15.25, s.15