Total top

   

Rozwijające w kl. 1 - 3

 

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA UCZNIÓW KLAS 1-3 – II semestr

 

 

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Kiedy i gdzie?

Matematyczne, logiczne, kreatywne

Zabawy logiczne kl. 2c

p. A. Juryta

środa 5. lekcja, s.36

Gry logiczne klasy 2f

p. J. Błaszczyk

wtorek 4. lekcja, s.36

Koło matematyczne klasy 2d

p. D. Zilbert

poniedziałek 5. lekcja, s.36

Koło matematyczne klasy 2e

p. J. Hadryś

poniedziałek 6. lekcja, s.36

Koło matematyczne klas III

p. P. Baniewska

środa 6. lekcja, s.30

Zajęcia rozwijające kreatywność „Piękny umysł”

p. A. Świąder

czwartek10.00 – 11.00, s.4

Polonistyczne

Koło ortograficzne dla uczniów klas III

p. M. Waszkiewicz

czwartek 6.lekcja, s.36

Językowe

Język angielski dla klasy 2c

p. A. Klugiewicz

wtorek 7.lekcja, s.15

Język angielski dla klasy 3c

p. J. Gerus

czwartek 3.lekcja, s.28

Zabawy z językiem angielskim

p. A. Świderska

wtorek 14.00 – 15.00, s.4

Język niemiecki dla klasy 1a

p. I. Kostępska

poniedziałek 5. lekcja, s.4

Język niemiecki dla klas 1b i 1c

p. K. Lenczuk-Rybka

środa 3.lekcja, s.28

Czytelnicze

Zajęcia czytelnicze z elementami sztuki scenicznej

p. A. Misztela

środa, 9.30 – 10.30, s.2

Spotkanie z książką

p. R. Pawłowska

poniedziałek, środa 14.00 – 15.00,  s.1

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami – zajęcia czytelnicze dla klas III

p. D. Kuszyńska

czwartek 8.15 – 9.15, czytelnia

Krajoznawcze, przyrodnicze

Klub miłośników Wrocławia

p. M. Musiał

wtorek 3.lekcja, s.16
czwartek 2.lekcja, s.21

Poznajemy świat przyrody

p. A. Świąder

środa 10.00 – 11.00, s.4

Zdrowie

„Jestem eko” – zajęcia ekologiczne

p. M. Mielec

poniedziałek, wtorek
10.35 – 11.35, s.2

Cykl o zdrowym odżywianiu

p. A. Świderska

środa 12.30 – 13.30, s.4

Zajęcia z pierwszej pomocy dla dzieci świetlicowych

p. M. Chodyka

czwartek 3. lekcja, świetlica

Religijne

Koło religijne dla klas II

p. J. Kloczkowska

czwartek  3.lekcja, s. 30

 

 

 

Plastyczne, rozwój przez zabawę

 

 

 

Zajęcia plastyczne klasy 1b

p. B.Makarewicz

wtorek 4.lekcja, s.28

Zajęcia plastyczne klasy 1c

p. L.Kosmala

czwartek 3.lekcja, s.29

Zajęcia plastyczne klasy 2b

p. M.Buska

środa  4.lekcja, s.50

Zabawy ze sztuką
– zajęcia plastyczne 2c

p. A. Juryta

czwartek 6.lekcja, s.56

Zabawy plastyczne
z językiem angielskim kl. 2e

p. J. Hadryś

wtorek 5.lekcja s.36

Zajęcia plastyczne 3e

p. I. Trojanowska

poniedziałek 5.lekcja, s. 50

Zręczne ręce – zajęcia plastyczno-techniczne

p. E. Dudziak

poniedziałek i wtorek
12.00 – 13.00, s.2

Scrapbooking – zabawa z papierem

p. K.Korzeniowska

środa 11.35 – 12.35;
czwartek 14.00 – 15.00, s.2

Zajęcia plastyczne
„Kolorowo i wesoło”

p. P. Danaj

środa 10.00 - 11.00, s.1

"Kreatywne dzieci” - zajęcia plastyczne -

p. K. Fajfruk

czwartek, 10.15-11.15, s. 9.

Zabawa z plastyką "Mały artysta"

p. E. Łozińska

poniedziałek 12.40 – 13.40, s.9
wtorek 11.30 – 12.30, s. 9/4

Sportowe, integracyjne, teatralne,
gry i zabawy

Mini-koszykówka chłopców
klas II i III

p. E. Marut

czwartek 14.30 – 15.30  i 15.30 – 16.30, duża sala gimnastyczna

Ruch przy muzyce klasy 1a

p. M. Musiał

wtorek 6. lekcja, aula

Koło teatralne klas III

p. D. Giebel

poniedziałek 7.lekcja, s.38

Gry i zabawy integracyjne

p. G. Skuza

poniedziałek 10.00 – 11.00, s. 4

"Bawimy się wesoło” - zajęcia integracyjne. 

p. K. Fajfruk 

poniedziałek, 10.00- 11.00, s. 9 

Zajęcia ruchowe, integracyjne „Aktywni razem”

p. P. Danaj

poniedziałek 9.30 – 10.30, s.1

Joga dla „maluchów”

p. M. Peroń-Żeligowska

poniedziałek 8.00 – 8.30

piątek 8.00 – 9.30, s.35

Poznajemy świat sportu – zajęcia dla najmłodszych.

p. M. Adamek

środa 14.45 – 15.45
czwartek 14.00 – 15.00, s.35

 

 

 

 

 

2.    Jaką cyfrę wpisać w □ liczbie 896□2, aby liczba, która powstanie była podzielna przez 2 i nie była podzielna przez 4?

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.