Total top

   

Rozwijające w kl. 1 - 3

 

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA UCZNIÓW KLAS 1-3

 

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Kiedy i gdzie?

Matematyczne, logiczne, przyrodnicze

 

 

 

Matematyka i szachy kl 3f
(na zmianę z zaj. plastycznymi)

p. J. Błaszczyk

wtorek 8. lekcja, s.29

Koło matematyczne klasy 3d

p. D. Zilbert

wtorek 6. lekcja, s.24

Koło matematyczne/przyrodnicze klasy 3e

p. J. Hadryś

środa 6. lekcja, s.36 (w daty nieparzyste – matematyka,
w daty parzyste - przyroda)

Koło matematyczne klasy 3a

p. P. Baniewska

wtorek (3, 10, 17 X; 7, 14, 21 XI; 5, 12 XII) 3.lekcja s.28

Koło matematyczne kl. 3b

p. M.Buska

czwartek 3. lekcja, s.36

Gry i zabawy logiczne

Gry logiczne kl. 3c

p. A. Juryta

Językowe

„Myślę, mówię, piszę...” - zajęcia rozwijające umiejętności językowe

p. D. Kuszyńska

poniedz. 10.30 – 11.30, świelica

Język niemiecki dla klasy 2a

p. D.Jachimczak

czwartek 5. lekcja, s.36

Język niemiecki dla klas 2b i 2c

p. K. Lenczuk-Rybka

czwartek 2. lekcja, s.28

Czytelnicze

„Bajanie na dywanie” - poznajemy bajki z różnych stron świata

p. M. Mielec

środa 9.30 – 10.30, świetlica

Chwile z książką – zajęcia czytelnicze (słuchanie, czytanie ze zrozumieniem, ortografia, trudne słowa...)

p. R. Pawłowska

wtorek, środa 14.00 – 15.00, świetlica

 

 

 

Plastyczne, muzyczne

 

 

 

Zajęcia plastyczne klasy 2b

p. B.Makarewicz

poniedz. 3.lekcja, s.28

Zajęcia plastyczne metodą pracy w grupach

p. P. Baniewska

wtorek (26 IX; 24 X; 28 XI;
19 XII; 9 I) 3.lekcja, s.28

Zręczne ręce – zajęcia plastyczne

p. K. Fajfruk

czwartek 9.30 – 11.30, świetlica

Każdy to potrafi – zajęcia plastyczne

p. E. Dudziak

poniedz. 12.30 – 13.30, świetlica

Sztuka składania papieru - origami

p. J. Ćwiklińska

wtorek i piątek 13..00 – 14.00, świetlica

„Do, re, mi, do – muzyka, lubię to!” - zaj. umuzykalniające

p. D.Kuszyńska

środa 9.30 - 10.30, świetlica

"Małe ręce, wielka Sztuka" - plastyka kreatywna,

p. M. Michalak

poniedz. i wtorek  14.00-15.00, świetlica

„Coś z niczego” - zajęcia plastyczne

p. M. Mielec

czwartek 9.30 – 10.30, świetlica

Zabawy ze sztuką klasy 3c

p. A. Juryta

wtorek 5.lekcja, s.36

Ruchowe

Ruch przy muzyce klasy 2a

p. M. Musiał

wtorek 6. lekcja, aula

Inne

Twórczo i kreatywnie
– elementy TRP

p. K.Krzymińska

piątek 10.30 – 11.30, świetlica

Gry i zabawy ogólnorozwojowe

p. E. Dudziak

piątek 13.30 – 14.30, świetlica

Zajęcia kl. 1a rozwijające zainteresowania i zdolności

p. I. Trojanowska

środa 5.lekcja, s. 44b

Jem kolorowo, a będzie zdrowo–

p. A. Świderska

piątek 11.40 – 12.40, świetlica

Zabawy z wyobraźnią

p. A. Świderska

czwartek 12.40 – 13.40, świetlica

 

 

 

 

 

 

2.    Jaką cyfrę wpisać w □ liczbie 896□2, aby liczba, która powstanie była podzielna przez 2 i nie była podzielna przez 4?

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.