Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Dąbrowskiej we Wrocławiu

Nasi uczniowie dobrze wiedzą, jak wyglądało życie w latach 70-80 XX wieku!

26 października br. w Muzeum Zajezdnia odbyła się Gra Miejska "Życie na kartki", którą zorganizował Ośrodek "Pamięć i Przyszłość". Gra skierowana była do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, ale za zgodą organizatorów mogliśmy również wziąć w niej udział. Uczestnicy musieli wykazywać się pomysłowością i umiejętnościami zupełnie dla nich nowymi - okazuje się, że sztuka przyszywania guzika lub cerowania skarpety nadal sie przydaje :) Nasza drużyna, w składzie Sonia Chorębała (8b), Hubert Antczak (8a), Staś Gola (8a), Szymon Spodniewski (8a), Kuba Papieski (8a), Marek Karwowski (8b) zajęła II miejsce, pokonując wiele reprezentacji szkół średnich. Serdecznie gratulujemy!!!