Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Dąbrowskiej we Wrocławiu

Uroczysty początek roku szkolnego 2018/2019

Bardzo przepraszamy za problemy wynikające z braku możliwości używania strony internetowej SP 1. W czerwcu 2018 nastąpiła bardzo poważna awaria, której skutki odczuwamy do dziś. Staramy się, aby wszystkie aktualności trafiły do zainteresowanych. Wierzymy, że uda się także uruchomić Archiwum... Prosimy o zrozumienie. Rok szkolny 2018/2019 inaugurujemy w poniedziałek 3 września.

8.00 - msza święta w kościele świętego Michała (dla chętnych)

9.00 - apel na boisku szkolnym dla uczniów klas II-VIII

9.20 (około) - spotkanie uczniów z wychowawcami klas w salach
W razie deszczu (w prognozach zapowiadany...) - bez apelu - spotkanie z wychowawcami w salach o 9.00.
10.15 - spotkanie uczniów pierwszych klas z wychowawczyniami na dziedzińcu szkoły 10.30 - apel dla pierwszoklasistów - sala gimnastyczna