Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Dąbrowskiej we Wrocławiu

Dziękujemy Wam - sponsorzy!

Wszystkim tym, którzy wspomogli organizację Pikniku Rodzinnego i Mini Mundialu 2018 (sobota - 9 czerwca 2018), składamy wielkie dzięki! Bez Was sukces naszej imprezy nie byłby możliwy...
Dziękujemy: firmie budowlanej "DABRO-BAU" (Paweł Dąbrowski) - ZŁOTEMU SPONSOROWI Mini Mundialu, firmie TEMAR DEWELOPER  - Spółka Akcyjna -  Deweloperowi z Wrocławia - SREBRNEMU SPONSOROWI Mini Mundialu, firmie UBEZPIECZENIAPOLSKA.PL - Bożenie i Grzegorzowi Stumpfom - BRĄZOWYM SPONSOROM, DUŻYM POMOCNIKOM: firmie ZARZYCKI KONSTRUKCJE BUDOWLANE - Rafał Zarzycki, Grzegorzowi ŁĘCKIEMU.
Dziękujemy: Kamilowi Kwiędaczowi (firma  Benefix), Marzenie Zarzyckiej  (Nadruki koszulki Gladiator), Rafałowi Grzelewskiemu, Dorocie i Sławomirowi Drozdowskim, Sklepowi sportowemu VITA SPORT WROCŁAW, Brygidzie Sobczak, Markowi Bendowskiemu, Arturowi Kurjanowi, Akademii Olympic Wrocław - Krystianowi Lamberskiemu, Jakubowi Szmani, Dariuszowi Sztylce , Konradowi Łągiewczykowi, WSZYSTKIM ZAANGAŻOWANYM RODZICOM!!!...