Total top

   

Komunikat o błędzie

  • Warning: PHP Startup: failed to open stream: No such file or directory w _drupal_theme_initialize() (linia 209 z /includes/theme.inc).
  • Warning: PHP Startup: Failed opening '//' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php56/lib/pear') w _drupal_theme_initialize() (linia 209 z /includes/theme.inc).

Sukces w VIII Festiwalu Piosenki religijno-Misyjnej

12 kwietnia 2018 r. odbył się VIII Festiwal Piosenki Religijno-Misyjnej – dla szkół archidiecezji wrocławskiej, organizowany przez Szkołę Podstawową nr 85 i parafię Św. Maurycego. Nasza Szkoła zajęła III miejsce. Gratulujemy: Lenie Gachowskiej 2c, Mai Filipkiewicz 3b, Zofii Jedynak 3d, Hannie Markiewicz 3d, Marii Prochorowicz 3d, Antoninie Górce 3e, Mai Idźkowskiej 3e i Łucji Hornik (http://sp1.wroclaw.pl/node/1836).

Data: 
piątek, 13. Kwiecień 2018
Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.