Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Dąbrowskiej we Wrocławiu

Bardzo dobre wyniki w Alfiku humanistycznym

Dnia 13 grudnia 2017 r. obyła się XXI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Humanistyczny. Wzięło w nim udział ponad 17 tys. uczestników, wśród których wyłoniono 202 laureatów. W naszej szkole z trudnościami konkursu zmierzyło się 67 uczniów. 25 zdobyło wyróżnienie – dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie, a 13 – dyplom za uzyskanie dobrego wyniku.
Oto wyróżnieni:
Klasy IV:
Bardzo dobry wynik: Iga Wysocka (25. miejsce w województwie), Feliks Jokiel (25. miejsce w województwie), Dorian Niciak, Marta Walczyk, Malwina Śliwa, Maja Kołkowska, Urszula Wojciechowska, Karol Oleśniewicz, Natalia Szeląg;

Dobry wynik: Michalina Szczepaniak.

Klasy VI:
Bardzo dobry wynik: Zofia Becińska (14. miejsce w województwie), Matylda Cholewińska (18. miejsce w województwie), Marek Machaj, Adrian Lis, Mikołaj Stępień, Jacek Politowski;

Dobry wynik: Jan Wawrzyniak, Oliwia Morawska, Emilia Królikowska, Katarzyna Rosłaniec, Dominika Pudzinouskaya.

Klasy VII:

Bardzo dobry wynik: Marcelina Oleśniewicz (26. miejsce w województwie), Witold Wojciechowski (26. miejsce w województwie), Marta łozińska, Szymon Lipczyński, Nina Szubert, Wiktoria Grzybowska, Maciej Durkalec, Kamil Łęcki, Yaroslav Mykuliak;

Dobry wynik: Jakub Pigulski, Sonia Chorębała, Paweł Gołębiewski, Melania Witwicka, Marcin Mleczak, Igor Szufnarowski, Grażyna Witek.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy powodzenia w kolejnych turniejach.