Total top

   

Komunikat o błędzie

  • Warning: PHP Startup: failed to open stream: No such file or directory w _drupal_theme_initialize() (linia 209 z /includes/theme.inc).
  • Warning: PHP Startup: Failed opening '//' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php56/lib/pear') w _drupal_theme_initialize() (linia 209 z /includes/theme.inc).

Wielkie sukcesy znawców Wrocławia!

Nasi uczniowie Wiktioria Stumpf z 6a i Adrian Lis z 5b zajęli I i II miejsce w XVII Powiatowym Konkursie Wratislavia Sacra „Zabytki sakralne na Ostrowie Tumskim”. Ta sama dwójka uczniów zdobyła IV i X miejsce w finale XXVI Powiatowego Konkursu wiedzy o Wrocławiu "Wrocław moje miasto”. Brawo! To wspaniałe, że tak utalentowani  i ambitni uczniowie zdobywają laury w niezwykle trudnych, wymagających konkursach!

Data: 
poniedziałek, 19. Czerwiec 2017
Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.