Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Dąbrowskiej we Wrocławiu

Wojtek - autor, pisarz...

Wojtek Konieczny z kl. IVb wziął udział w ogólnopolskim konkursie "Popisz się talentem" dla uczniów klas 1-6 szkoły podstawowej, zorganizowanym przez wydawnictwo "Nowa Era" http://www.nowaera.pl/popiszsietalentem i znalazł się wśród wyróżnionych!
Na uczestników czekały trzy początki opowiadań autorstwa pisarza Rafała Witka, każde o innej tematyce: przygoda, bajka oraz tajemnica. Zadanie konkursowe polegało na dopisaniu dalszego ciągu. Wojtek wybrał przygodę, a jego opowiadanie nosi tytuł "Przygoda na Dużej Ulicy".
Na konkurs nadesłano aż 4806 prac, wybrano 25 laureatów, których opowiadania znajdą się w specjalnie wydanej książce, oraz 30 wyróżnionych, wśród których jest Wojtek. Gratulujemy talentu i ... sukcesu (na pewno to dopiero początek literackich osiągnięć Wojtka!).