Total top

   

Komunikat o błędzie

  • Warning: PHP Startup: failed to open stream: No such file or directory w _drupal_theme_initialize() (linia 209 z /includes/theme.inc).
  • Warning: PHP Startup: Failed opening '//' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php56/lib/pear') w _drupal_theme_initialize() (linia 209 z /includes/theme.inc).

To było genialne!

W sobotę - 3 czerwca 2017 roku na boisku i dziedzińcu Szkoły Podstawowej nr 1 we Wrocławiu odbyła się wielka impreza - Mini Liga Mistrzów w mini piłce nożnej i Rodzinny Piknik https://goo.gl/photos/SbdNcdkmuXKtXrHFA. Oprócz pogody dopisali przede wszyskim fantastyczni Ludzie! Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się we wspólne dzieło zorganizowania dla dzieci wspaniałej zabawy! W załączniku relacja rodzica - Pani Lucyny Stempak - przeczytajcie koniecznie!

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.