Total top

   

Świetne wyniki Kangura Matematycznego!

Z radością zapoznaliśmy się z wynikami ogólnopolskiego konkursu "Kangur Matematyczny 2017". Wśród naszych uczniów Bartosz Madej z 2b uzyskał 11 miejsce na Dolnym Śląsku, co jest bardzo dobrym wynikiem. Brawo, Bartku! Aż 23 uczniów uzyskało wyróżnienia! Są to: z klas drugich - Szymon Czyż, z klas trzecich - Jędrzej Pastwa, Marta Walczyk, Łukasz Maryniaczyk, Karolina Sadecka, Collin Amatta, Nikodem Kudowicz, Urszula Wojciechowska, Pola Miączyńska i Feliks Jokiel; z klas czwartych - Hanna Kędzierska i Oliwer Majewski; z klas piątych - Jan Wawrzyniak, Patrycja Pietrzak, Mikołaj Stępień, Emilia Królikowska, Marek Machaj, Magdalenia Kotas; z klas szóstych - Maciej Durkalec, Kamil Łęcki, Jakub Białach, Wojciech Staruch i Kamil Borowski. Serdecznie Wam gratulujemy!

Data: 
poniedziałek, 22. Maj 2017
Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.