Total top

   

Niemieckie sukcesy

Uczennice klasy 6c : Marta Łozińska, Marcelina Oleśniewicz, Olga Foriasz i Hanna Stacherzak znalazły się w ścisłym finale konkursu z j. niemieckiego BIENCHEN, organizowanego przez WCDN. Dziewczynki zostały wyróżnione spośród 300 uczniów z wrocławskich szkół, którzy brali udział w tym konkursie. GRATULACJE !!!!!!

 W marcu odbył się ogólnopolski  konkurs z j. niemieckiego SPRACHDOKTOR 2017 . Najlepszy wynik w klasach piątych w naszej szkole zdobyła Hanna Stach z klasy 5c, Jakub Oliszewski uzyskał wysoką lokatę 31 miejsce w województwie dolnośląskim, a w klasach szóstych w naszej szkole najlepiej napisała Olga Foriasz z klasy 6c. Bardzo się cieszymy i życzymy dalszych sukcesów.

Data: 
wtorek, 23. Maj 2017
Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.