Jesteś tutaj

Klasa VII dwujęzyczna w SP1 w roku szkolnym 2017/2018

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /includes/menu.inc).

W naszej szkole od przyszłego roku szkolnego będzie funkcjonowała klasa dwujęzyczna z językiem niemieckim. O miejsce w takiej klasie mogą się ubiegać zarówno uczniowie naszej szkoły, jak i spoza SP1, zarówno ci, którzy już uczyli się tego języka, jak i ci, którzy chcą rozpocząć naukę języka niemieckiego od początku. Warunkiem koniecznym jest zdanie na odpowiednim poziomie testu predyspozycji językowych. Deklarację chęci przystąpienia do takiego sprawdzianu (w załączniku) trzeba złożyć do 28 kwietnia w sekretariacie SP1, a sam sprawdzian odbędzie się w naszej szkole 9 maja. Regulamin rekrutacji do klasy VII dwujęzycznej znajduje się w załączniku.