Total top

   

Komunikat o błędzie

  • Warning: PHP Startup: failed to open stream: No such file or directory w _drupal_theme_initialize() (linia 209 z /includes/theme.inc).
  • Warning: PHP Startup: Failed opening '//' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php56/lib/pear') w _drupal_theme_initialize() (linia 209 z /includes/theme.inc).

Przedszkolaki w Jedynce

5 kwietnia 2017 roku do naszej Szkoły zawitali mili Goście – sześciolatki z Przedszkola Sióstr Józefitek (http://sp1.wroclaw.pl/node/1528). Dzieci podczas dwugodzinnej wizyty odwiedziły wiele ciekawych miejsc. W bibliotece dowiedziały się, co robi się w wypożyczalni, a co w czytelni i w jaki sposób z nich korzystać, a także sprawdziły swoją wiedzę, rozwiązując krzyżówkę oraz wierszowane zagadki. W świetlicy wspólnie ze starszymi koleżankami i kolegami z klasy 2a układały puzzle, grały w gry planszowe, a przede wszystkim pokonywały tor przeszkód z klocków piankowych. Przedszkolaków ugościła też klasa 1a wraz ze swoją wychowawczynią, panią Martą Musiał. Dzieci wzięły udział w zajęciach komputerowych, a potem zasiadły w szkolnych ławkach i rozwiązywały łamigłówki, korzystając z tablicy interaktywnej. Spotkanie zakończyło się wręczeniem własnoręcznie wykonanych przez pierwszoklasistów upominków dla młodszych koleżanek i kolegów.

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.