Komunikat o błędzie

• Warning: PHP Startup: failed to open stream: No such file or directory w _drupal_theme_initialize() (linia 209 z /includes/theme.inc).
  • Warning: PHP Startup: Failed opening '//' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php56/lib/pear') w _drupal_theme_initialize() (linia 209 z /includes/theme.inc).

Szkolne Mecze Matematyczne klas piątych o Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły

Tegoroczna, niezwykle emocjonująca edycja Meczów Matematycznych Klas Piątych dobiegła końca. W ostatnim starciu zmierzyły się drużyny klas 5b i 5c. Zadania dla finalistów - oczywiscie trudniejsze niż w rundzie eliminacyjnej - sprawiły naszym zawodnikom niemało kłopotów. W długiej i trudnej rozgrywce lepsza okazała się klasa 5b - to ona zdobyła Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły. Przekazanie Pucharu nastapi na apelu szkolnym tuż po Świętach. Klasie 5b serdecznie gratulujemy!