Komunikat o błędzie

• Warning: PHP Startup: failed to open stream: No such file or directory w _drupal_theme_initialize() (linia 209 z /includes/theme.inc).
  • Warning: PHP Startup: Failed opening '//' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php56/lib/pear') w _drupal_theme_initialize() (linia 209 z /includes/theme.inc).

„Przyłapani na czytaniu” w SP 1

W piątek 17 marca 2017 roku odbyła się w naszej Szkole akcja promująca czytelnictwo, zatytułowana „Przyłapani na czytaniu”. Podczas wszystkich przerw w tym dniu na korytarzach szkolnych można było spotkać panią Dorotę Kuszyńską, która „łapała” na czytaniu uczniów poprzez robienie im zdjęć. Czytające dzieci można było spotkać na ławeczkach, w Strefie Ciszy, na schodach, przy stolikach i oczywiście w bibliotece. Fotorelacja z tego wydarzenia już niebawem ukaże się w galerii na stronie internetowej naszej Szkoły oraz w gablocie biblioteki na korytarzu szkolnym.