Total top

   

Komunikat o błędzie

  • Warning: PHP Startup: failed to open stream: No such file or directory w _drupal_theme_initialize() (linia 209 z /includes/theme.inc).
  • Warning: PHP Startup: Failed opening '//' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php56/lib/pear') w _drupal_theme_initialize() (linia 209 z /includes/theme.inc).

Szkolny Konkurs Recytatorski

17 marca 2017 roku odbyły się szkolne eliminacje Konkursu Recytatorskiego dla klas 4-6. Nasi artyści zaprezentowali się w dwóch kategoriach: recytacja oraz poezja śpiewana. Spośród wszystkich uczestników wybrano pięcioosobową drużynę, która będzie reprezentowała naszą Szkołę na etapie dzielnicowym. W kategorii recytacja pierwsze miejsce zajęła Marta Łozińska z klasy 6c, drugie natomiast – Adam Wisiecki 5b. W kategorii poezja śpiewana najlepsza okazała się Nina Szubert 6c, na drugim miejscu podium znalazła się Marcelina Oleśniewicz 6c, trzecie przypadło Carli Hahs 5c. Etap dzielnicowy już 24 marca – trzymamy za naszych Artystów kciuki i życzymy powodzenia!

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.