Komunikat o błędzie

• Warning: PHP Startup: failed to open stream: No such file or directory w _drupal_theme_initialize() (linia 209 z /includes/theme.inc).
  • Warning: PHP Startup: Failed opening '//' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php56/lib/pear') w _drupal_theme_initialize() (linia 209 z /includes/theme.inc).

Szkolny Konkurs Wiedzy o Wrocławiu „Wrocław – moje miasto”

16 stycznia 2016 roku odbyły szkolne eliminacje Konkursu Wiedzy o Wrocławiu „Wrocław – moje miasto” dla klas 4-6. Znamy już skład drużyny, która będzie nas reprezentowała na kolejnym etapie. W konkursie szkolnym I miejsce zajął Adrian Lis z klasy 5b, II miejsce – Hania Stach z klasy 5c, natomiast III miejsce – Wiktoria Stumpf z klasy 6a. Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w kolejnych etapach.