Komunikat o błędzie

• Warning: PHP Startup: failed to open stream: No such file or directory w _drupal_theme_initialize() (linia 209 z /includes/theme.inc).
  • Warning: PHP Startup: Failed opening '//' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php56/lib/pear') w _drupal_theme_initialize() (linia 209 z /includes/theme.inc).

Fantastyczny sukces Maćka i Szymona!

Mamy w Jedynce dwóch laureatów najważniejszego w województwie konkursu - zDolnego Ślązaczka (humanistycznego)!!! Maciek Durkalec (ma laur matematyczny również!) i Szymon Lipczyński-obaj z klasy VIb- znaleźli się wśród 32 najlepszych polonistów w województwie dolnoślaskim! Żadna szkoła (poza naszą) nie ma dwóch taaaakich uczniów. Gratulacje ogromne! Brawo! Cudownie! Chłopcy, jesteście WIELCY!

Data:
piątek, 17. luty 2017