Komunikat o błędzie

• Warning: PHP Startup: failed to open stream: No such file or directory w _drupal_theme_initialize() (linia 209 z /includes/theme.inc).
  • Warning: PHP Startup: Failed opening '//' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php56/lib/pear') w _drupal_theme_initialize() (linia 209 z /includes/theme.inc).

Walentynkowa dyskoteka

W czwartek 9 lutego 2017 z okazji zbliżajacych się Walentynek (i ferii zimowych!) odbędzie się w naszej szkole dyskoteka (16.30-19.00). Aby dzieci (z klas IV-VI) mogły w niej uczestniczyć, Rodzice zobowiazani są do podpisania zgody na udział ich dziecka w tym wydarzeniu.  Wypełnioną i podpisaną zgodę dzieci przynoszą na dyskotekę i oddają ją przy wejściu nauczycielom-opiekunom. Dołączamy druk do ściągnięcia i wydrukowania.