Total top

   

Otwarte sale w Jedynce w czasie ferii zimowych

W tym roku szkolnym w czasie ferii zimowych w naszej Szkole będą działały "otwarte sale", z których korzystać będą mogli nasi uczniowie. Poniżej znajdują się harmonogram zajęć i zasady uczestnictwa. Prosimy o dokładne zapoznanie się z przedstawionymi propozycjami (1-4) i załącznikami.

1) Sala komputerowa s. 57 (codziennie - od poniedziałku do piątku - w godzinach 8.00-16.00, dla uczniów klas IV-VI) Pan Marek Słomka
2) "Baw się z nami na sportowe i fair play" sala gimnastyczna
(codziennie - od poniedziałku do piątku - w godzinach 9.00-14.00, dla uczniów klas II-VI z podziałem na grupy wiekowe, szczegóły w załączniku!) Pan Mariusz Bednarek (13-17 lutego), Pan Michał Adamek (20-24 lutego)
3) "Baw się z nami - kolorowo i wesoło" - zajęcia artystyczne - świetlica
(tylko w I tygodniu ferii 13-17 lutego - od poniedziałku do piątku - w godzinach 9.00-14.00, dla uczniów klas I-VI z podziałem na grupy wiekowe,  wymóg zapisu na listę w ostatnim tygodniu przed feriami u osoby prowadzącej, szczegóły w załączniku!) Pani Paulina Danaj, Pani Agnieszka Świderska
4) "Zabawy plastyczne" - zajęcia artystyczne - sala 22 (codziennie - od poniedziałku do piątku - w godzinach 9.00-13.00, dla uczniów klas I-IV , wymóg zapisu na listę w ostatnim tygodniu przed feriami u osoby prowadzącej, szczegóły w załączniku!) Pani Iwona Trojanowska

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.