Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Dąbrowskiej we Wrocławiu

Różne sukcesy sportowe

* IV miejsce we Wrocławskiej Lidze Siatkówki - Volleymania zdobyła drużyna w składzie: Zuzanna Weremczuk (5b), Wiktoria Kidoń (6c), Dominika Bielecka (6c), Ela Ciółko (5b).
* VI miejsce w Lekkoatletycznych Mistrzostwach Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w skoku w dal zajął Janek Rogala (5b).
* VII miejsce w Lekkoatletycznych Mistrzostwach Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w czwórboju zajęła drużyna dziewcząt w składzie: Paulina Pompa (6b), Dominika Kopańska (6b), Justyna Podawca (6b), Marta Strymer (6c), Anna Owsianko (5d), Anita Altman (5a), Wiktoria Kidoń (6c), Wiktoria Tomaszewska (5d).
* IX miejsce w Mistrzostwach Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej chłopców zajęła drużyna w składzie: Dawid Szczygieł (5b), Marcin Zarzycki (6d), Jakub Pigulski (5d), Andrzej Okulicz-Kozyra (4c), Michał Zarzycki (5a), Janek Rudnicki (6b), Michał Lisowski (6a), Tomasz Białczyk (5c).