sty

Warsztaty sportowe z Anną Maliszewską

27 stycznia mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole Panią Annę Maliszewską – pięcioboistkę, złotą medalistkę Mistrzostw Świata w 2015 r. w Berlinie, reprezentantkę Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro i w Tokio. Pani Anna wraz z ekipą z Pho3nix Kids spędziła w naszej szkole ponad 6 godzin, w trakcie których ponad 200 uczniów mogło się z nią spotkać, posłuchać jej opowieści o specyfice jej konkurencji i o życiu wybitnego sportowca, a także … odbyć swój własny „pięciobój”. Nie było co prawda biegu przełajowego, jazdy konnej i pływania, ale strzelanie i szermierka – jak najbardziej! Pani Anna przywiozła też ze sobą liczne swoje trofea, które podziwialiśmy. Chętnie udzielała autografów na karcie wyników, które każdy zapełniał swoimi indywidualnymi osiągnięciami wywalczonymi na kolejnych sportowych stacjach. To był wspaniały dzień!