Z podziękowaniami i ukłonami niskimi dla wszystkich, którzy przyczynili się do tego, że w sobotę – 30 maja 2026 – nie tylko przestało padać i zaświeciło słońce, ale że UDAŁO SIĘ znowu zrobić coś wyjątkowego, że dzieci bawiły się, grały i… uśmiechały się! O to przecież chodziło! Szczególne słowa podziękowań należą się naszym Absolwentom (dorosłym młodym ludziom) i Rodzicom Absolwentów (ich dzieci dawno szkołę skończyły…), którzy organizują Mini Mundial od…10 lat.
Poniżej zdjęcia z Pikniku i z Mini Mundialu 2026.
Wszelkie zdjęcia zamieszczane na stronie są własnością Szkoły Podstawowej nr1 we Wrocławiu. Ich kopiowanie i wykorzystywanie bez zgody dyrekcji SP1 oraz rodziców dzieci znajdujących się na zdjęciach jest zabronione.