Kto rzuca i skacze najdalej? Kto biegnie najszybciej? Mogli to sprawdzić uczniowie klas 1-3, którzy w piątek 29 maja brali udział w XXIV Olimpiadzie Lekkoatletycznej. Każdy z młodych sportowców reprezentował swoją klasę w jednej z czterech dyscyplin: skoku w dal, rzucie piłeczką tenisową, sztafecie i biegu na dystansie 60 m. Mistrzowie w każdej z kategorii zostali uhonorowani medalami i pamiątkowymi dyplomami. Ale najważniejsza była dobra zabawa i ruch na świeżym powietrzu…na szczęście pogoda dopisała! Zwycięzcom gratulujemy , a pozostałym przypominamy – następna Olimpiada za rok! Już możecie zacząć przygotowania…
Wszelkie zdjęcia zamieszczane na stronie są własnością Szkoły Podstawowej nr1 we Wrocławiu. Ich kopiowanie i wykorzystywanie bez zgody dyrekcji SP1 oraz rodziców dzieci znajdujących się na zdjęciach jest zabronione.