E-dziennik

Plan Lekcji

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Drodzy Uczniowie!

Wszyscy szykujemy się do wakacji, zbliżają się one bardzo szybko 🙂 Przed nami ponad dwa miesiące odpoczynku od nauki, domowych zadań i zdalnych lekcji. Uff… Niezależnie od tego, gdzie będziecie spędzać wakacyjne dni, prosimy Was o rozsądek, bezpieczeństwo i…dobry humor! Przeczytajcie nasze podpowiedzi, może zainspirujecie się pomysłami na ciekawe, niebanalne wakacje? We wrześniu chętnie o nich z Wami porozmawiamy. Życzymy Wam wspaniałego odpoczynku!

Wychowawczynie w świetlicy szkolnej

 • 24
  Cze
  2020

  Gry i zabawy na powietrzu

  Lato tuż tuż i pogoda też słoneczna aby czas spędzać na świeżym powietrzu. Przedstawiamy wam kolejną propozycję zabaw i gier, które możecie wykorzystać przy spacerze. Gorąco zachęcamy do skorzystania z przedstawionych propozycji.

  Czytaj więcej
 • 22
  Cze
  2020

  Bezpieczeństwo

  Drodzy Uczniowie!
  Już za chwilę rozpoczną się wakacje. To czas radości i odpoczynku, ale trzeba pamiętać o bezpieczeństwie. Poniżej przedstawiamy Wam kilka propozycji związanych z bezpiecznymi wakacjami.

  Czytaj więcej
 • 22
  Cze
  2020

  100 POMYSŁÓW NA WAKACJE

  Mamy dla Ciebie 100 pomysłów, jak spędzać czas podczas wakacji. Nie trzeba wyjeżdżać w dalekie kraje, żeby wakacje były różnorodne, ciekawe i relaksujące. Znajdź wśród naszych propozycji takie, które Ci się podobają i ... zacznij je realizować! powodzenia :)

  Czytaj więcej
 • 22
  Cze
  2020

  Podróże małe i duże

  Wakacje tuż, tuż... a z nimi wiążą się podróże - te małe i duże! Poniżej przedstawiamy Wam kilka cennych wskazówek i pomysłów na ciekawą wyprawę. Myślimy, że znajdziecie coś dla siebie.

  Czytaj więcej
 • 03
  Cze
  2020

  Podsumowanie projektu „Ziemia – nasz wspólny dom”

  Drodzy uczniowie!Bardzo serdecznie dziękujemy Wam za nadesłane prace w ramach projektu "Ziemia - nasz wspólny dom". Z radością oglądaliśmy każdą z nich, wszystkim Wam gratulujemy!

  Czytaj więcej