luty 2016

24.02.2016

Etap dzielnicowy konkursu recytatorskiego

31 marca 2016 w Szkole Podstawowej nr 1 odbędzie się etap dzielnicowy Rejonowego Konkursu Recytatorskiego. W załączniku podajemy wszystkie niezbędne dane dla szkół zgłaszających swoich reprezentantów.

22.02.2016

Alfik Humanistyczny

16 grudnia 2015r. odbyła się XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Humanistyczny. W całym kraju wzięło w nim udział 15,5 tysiąca uczestników. W naszej szkole z trudnościami konkursu zmierzyło się 46 uczniów.

21.02.2016

Dzień Otwartych Drzwi w SP1

Zapraszamy do naszej Szkoły w czwartek 25 lutego. W tym dniu w godzinach od 8.00 do 15.30 wszystkie zajęcia będą prowadzone przy otwartch (dosłownie!) drzwiach. Można będzie zobaczyć wybraną lekcję, zwiedzić Szkołę, porozmawiać... Zapraszamy szczególnie rodziców, którzy zastanawiają się, czy Jedynka nie byłaby dobrą szkołą dla ich dzieci. Do zobaczenia w czwartek!

19.02.2016

Wyniki konkursu recytatorskiego dla klas młodszych

Niedawno mieliśmy prawdziwą przyjemność uczestniczyć w szkolnych eliminacjach konkursu recytatorskiego. Dzieci są fantastyczne, pięknie mówią, próbują grać, interpretować - BRAWA! Gratulacje dla dzieci i ich rodziców!
Oto wyniki konkursu (jury miało poważne problemy z wyborem tych kilku najlepszych):

17.02.2016

Dziennik elektroniczny

Przypominamy (zgodnie z ustaleniami wywiadówkowymi), że rozpoczęliśmy już okres wdrożeniowy dziennika elektronicznego Vulcan dla Rodziców naszych uczniów. Nauczyciele wpisują: tematy lekcji, stopnie, uwagi, sprawdzają obecność ... Aby móc z dziennika korzystać, trzeba się do niego zalogować. Instrukcję logowania umieściliśmy poniżej w załączniku.

01.02.2016

Ferie w szkole

Wzorem lat ubiegłych w czasie ferii zimowych "otwieramy sale" dla naszych uczniów.
W godzinach 9.00-15.00 z pracowni komputerowej mogą korzystać uczniowie z klas IV-VI (P. Marek Słomka)
W godzinach 9.00-14.00 prowadzone są zajęcia sportowe według ustalonego porządku, z podziałem na grupy wiekowe (P. Mariusz Bednarek) - szczegółowy harmonogram w załączniku.