Total top

   

Grudzień 2015

15.12.2015

Kiermaszowe Galerie

W szkolnej Galerii pojawiły się pierwsze zdjęcia z jubileuszowego XX Kiermaszu Bożonarodzeniowego: przedstawienie nauczycielskie (Jasełka): http://sp1.wroclaw.pl/node/1237, Jasełka klasy IIIc i IVc: http://sp1.wroclaw.pl/node/1235 , koncert zespołu wokalnego: http://sp1.wroclaw.pl/node/1236, przygotowania i początki oraz na stoiska na korytarzach: htt

14.12.2015

Dziękujemy za XX Kiermasz Bożonarodzeniowy!!!

Za nami już jubileuszowy XX Kiermasz Bożonarodzeniowy. Było przepięknie - można byłoby powiedzieć, że jak zwykle, ale jednak było NIEZWYKLE  PIĘKNIE! I bardzo, bardzo „ludnie” - odwiedzali nas i rodzice, i dziadkowie, i absolwenci, i przyjaciele…Wszyscy zachwycaliśmy się bogactwem kiermaszowych propozycji: starannie przygotowanymi stoiskami, klimatycznymi kawiarenkami.

10.12.2015

XX Kiermasz Bożonarodzeniowy

W najbliższą sobotę - 12 grudnia, w godzinach 16.30-19.00, w naszej Szkole odbędzie się już XX Kiermasz Bożonarodzeniowy! Podczas tego niezwykłego spotkania będzie można zobaczyć jasełka (także ... nauczycielskie), wysłuchac koncertów, kupić ozdoby choinkowe, posmakowac światecznych wypieków... Zapraszamy gorąco!
W załączniku znajduje się dokładna rozpiska wszystkich kiermaszowych atrakcji.

07.12.2015

Otwarta lekcja muzyki w klasie VIa

W klasie VIa odbyła się niezwyczajna lekcja sztuki - podsumowanie wiadomości o muzyce epoki średniowiecza. Było czego posłuchać, było co poogladać i ... nauczyć się (http://sp1.wroclaw.pl/node/1230)! Gratulujemy uczniom pomysłowości, zaangażowania i wiedzy. Rodzicom dziękujemy za pomoc! Nauczycielowi - Panu Sławomirowi - dzięki za odwagę i pasję!

07.12.2015

I etap konkursu wiedzy o Wrocławiu

3 grudnia 2015 roku odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Wrocławiu dla klas drugich i trzecich (http://sp1.wroclaw.pl/node/1229). Uczestniczyli w nim uczniowie klas II a, II c, II d,  II e, III a, III c, III d. Każdą klasę reprezentował trzyosobowy zespół.

Wyniki konkursu:

07.12.2015

III Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej

13 listopada odbył się w naszej szkole III Międzyszkolny Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej (http://sp1.wroclaw.pl/node/1227). Celem konkursu było krzewienie postaw patriotycznych wśród dzieci. W tym roku gościliśmy pięćdziesięciu uczestników z wrocławskich szkół. Niezależne Jury wyłoniło laureatów. Uczennica naszej szkoły, Hania Drobińska z kl.

01.12.2015

Weonika Majewska w finale zDolnego Ślązaczka!

Weronika Majewska - uczennica klasy VIa - zakwalifikowała się do obu finałów przedmiotowych zDolnego Ślązaczka!!! Znalazła się wśród 56 najlepszych polonistów i 58 najlepszych matematyków w województwie! Fantastyczne osiągnięcie! Brawo! Trzymamy kciuki za udany start w finale!

01.12.2015

Piotr Sowa z IVb najlepszym młodym florecistą w Polsce!!!

Piotrek Sowa - uczeń klasy Ivb naszej Szkoły, trenujący na co dzień we Wrocławskim Klubie Szermierczym KOLEJARZ, wywalczył w sezonie 2015 pierwsze miejsce w Polsce w klasyfikacji florecistów do lat 11 Polskiego Związku Szermierczego! To wielki sukces! Gratulujemy! Jesteśmy dumni! Życzymy kolejnych sukcesów!

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.